Operator excavator

3 weeks ago

Leghia, Cluj, Romania PROHUMAN APT SRL Full time
Anunț de Angajare: Operator Excavator
Locatie LEGHIA
Candidatul Ideal:

Studii medii;
Atestat de Mașinist la mașini pentru terasamente;
Experiență pe o poziție similară;
Constituie avantaj cunoștințele de operare a încărcătorului frontal.

Responsabilități:

Executarea lucrărilor de încărcare a gipsului în autobasculantă, din front, pentru a fi transportat la stația de concasare.
Participarea, alături de echipa de mentenanță, la executarea reviziilor și reparărilor accidentale sau planificate, precum și la întreținerea curentă a stației de concasare-clasare, sau supravegherea fluxului și curățeniei.
Participarea, alături de echipa de service, la întreținerea, repararea curentă sau accidentală a utilajului din dotare.
În lipsa titularului de pe încărcătorul frontal, va deservi acest utilaj pentru executarea lucrărilor destinate utilajului.
Respectarea procedurilor de lucru cât și a instrucțiunilor șefului ierarhic.

Beneficii Financiare:

Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi (630 lei/luna).
26 de zile de concediu de odihnă.
Decontarea cheltuielilor pentru odihnă și tratament din perioada concediului în valoare de 2000 lei/an.
Primă în valoare de 1000 lei pentru sărbătorile Pascale și 1000 lei pentru Crăciun.
Ajutoare sociale pentru evenimente familiale: 2500 lei pentru nașterea unui copil și 1800 lei pentru decesul unei rude de gradul 1.
Asigurare de Viață la Generali.
Transport sau decontarea transportului până la Carieră.
Programul este de L-V 07-15::00.
800 bonus pentru îngrijirea utilajului.
Decontare transport, 7% din numărul de kilometri parcurși și numărul de zile lucrătoare.
  • Operator excavator

    1 week ago

    Operator ExcavatorLocatie LEGHIACandidatul Ideal:Studii medii;Atestat de Mașinist la mașini pentru terasamente;Experiență pe o poziție similară;Constituie avantaj cunoștințele de operare a încărcătorului frontal.Responsabilități:Executarea lucrărilor de încărcare a gipsului în autobasculantă, din front, pentru a fi transportat la stația de...