stivuitorist

Found in: beBee jobs RO - 1 week ago

Oraş Ovidiu, Constanța, Romania SC CEMROM SA Full time
STIVUITORIST
Locatie: CEMROM ., (drumul spre Corbu, vis-a vis de Petromidia Navodari)

Se ofera:
- Salariu atractiv;
- Contravaloare transport;
- Prima Paste, Craciun, bonusuri ocazionale.

Conditii necesare privind ocuparea postului :
- Studii medii;
- Curs de calificare in meseria de stivuitorist;
- Autorizatie ISCIR;
- Domiciliul in Corbu, Navodari, Lumina, Ovidiu.

Abilitati, calitati si aptitudini necesare:
- Lucru in echipa si adaptibilitate rapida la mediul de lucru;
- Indemanare, reactii rapide, operativitate;
- Asumarea responsabilitatii;
- Rezistenta fizica si psihica;
- Capacitate de prevedere a situatiilor deosebite.

Sfera relationala:
Se subordoneaza Sefului departament productie.
Locul de munca: Depozitul cu materiale consumabile pentru insacuire (paleti, paleti returnabili, folie baza, folie infoliere, saci) si ciment paletizat insacuire.

Descrierea postului:
- asigura transportul / incarcarea / descarcarea / destivuirea marfurilor;
- asigura transportul si incarcarea operativa a cimentului paletizat insacuit in masini, conform dispozitiilor de livrare, respectand ordinea sosirii masinilor la incarcare;
- asigura incarcarea corespunzatoare a mijloacelor de transport in ceea ce priveste sortimentele de ciment
  • Stivuitorist Atestat ISCIR pentru Manitou Rotativ

    Found in: beBee jobs RO - 3 days ago

    Oraş Nãvodari, Constanța, Romania South Equipment SRL Full time

    Angajăm Stivuitorist Atestat ISCIROperator manitou rotativ Cerinte:- Cazier Curat - Diploma minim 8 clase- Atestat ISCIR minim 1 An - Operatori Manitou Rotativ, Telescopic, Nacela .Salariul atractiv si motivant Program de lucru 8 ore , orele suplimentare sunt platite extra