Site Supervizor Embankment

4 weeks ago

Piteşti, Arges, Romania Randstad Full time

Site Supervizor Embankment & Asphalt

Descrierea Rolului

În calitate de Site Supervizor Embankment & Asphalt, veți fi responsabil de conducerea directă a activităților de execuție a lucrărilor, asigurându-vă că acestea sunt realizate conform documentațiilor tehnice, normativelor în vigoare și procedurilor tehnice de execuție.

Responsabilități
  • Realizarea termenelor de execuție stabilite ale proiectului și încadrarea acestuia în buget.
  • Managementul și coordonarea activității forței de muncă existente în șantier (echipe proprii și subantreprenori).
  • Evaluarea și raportarea periodică a situației lucrărilor; verificarea calității lucrărilor.
  • Participarea la evaluarea competenței personalului din subordine și asigurarea participării acestuia la programele de calificare sau instruire aprobate de conducerea societății.
  • Organizarea rațională a proceselor de producție și a locurilor de muncă din cadrul șantierului.
  • Participarea la toate evenimentele proiectului (recepții pe faze determinante, recepții parțiale sau finale, inclusiv recepția lucrărilor subcontractanților).
Valori și Cultură Organizațională

La Site Supervizor Embankment & Asphalt, valorile noastre sunt fundamentate pe excelență, integritate și inovație. Ne mândrim cu o cultură organizațională care promovează colaborarea, profesionalismul și dezvoltarea continuă.

Cerințe
  • Experiență relevantă în lucrări de drumuri, terasamente și consolidări.
  • Abilități excelente de management, planificarea lucrărilor și coordonarea echipelor.
  • Studii superioare finalizate în domeniul construcțiilor (Inginer constructor, CFDP reprezintă avantaj).
  • Cunoștințe solide privind normele tehnice și legislația în vigoare.
  • Capacitatea de a respecta termenele și bugetele stabilite.
  • Cunoștințe de utilizare AutoCad, Microsoft Office.
  • Abilitatea de a evalua și raporta periodic progresul lucrărilor.
  • Competențe în organizarea și supravegherea proceselor de producție.
Ce Oferim
  • Salariu competitiv, în conformitate cu experiența și calificările.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv asigurare de sănătate și tichete de masă.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și participare la programe de formare continuă.
  • Mediu de lucru stimulant și suportiv.
  • Pachet de relocare.

  • Piteşti, Arges, Romania Randstad Full time

    Site Supervizor Bridges În calitate de Site Supervizor Bridges, vei avea responsabilitatea de a supraveghea și coordona toate activitățile de pe șantier pentru proiectele noastre de construcție de poduri.Monitorizarea progresului lucrărilor Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță Coordonarea echipelor de muncitori Comunicarea...

    OfferDescrierea rolului:În calitate de Site Supervizor Bridges, vei avea responsabilitatea de a supraveghea și coordona toate activitățile de pe șantier pentru proiectele noastre de construcție de poduri. Rolul tău va include monitorizarea progresului lucrărilor, asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță, coordonarea echipelor...