Sales Advisor

3 weeks ago

Bucharest, Bucureşti, Romania Vodafone Full time
Hai în echipa noastră

Esti o persoana dinamica, entuziasta si determinata?
Îți face plăcere să găsești soluții pentru toate nevoile?
Ești o persoană ambitioasa, cu o bună capacitate de învățare și determinată să ajute?

Ce responsabilitati vei avea:
-promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politicile si standardele Vodafone;
-investigarea atentă a nevoilor clienților, pentru a propune cea mai potrivită ofertă;
-oferirea de suport si consultanta clientilor nostri;
-urmarirea obiectivelor lunare;

Experienta in vanzari si lucrul in echipa, poate fi un plus pentru tine

Noi iti oferim:
-salariu fix si comision motivant;
-o echipa ambitioasa si de succes;
-intelegere si comunicare;
- program L-V 9-18 si o sambata lucrata la 3 saptamani 9-14.

Suntem in cautare de noi colegi pentru magazinul din: Piata Muncii, Bucuresti,

  • Bucharest, Bucureşti, Romania Datanet Systems Software Full time

    ResponsabilitiesActs as a first point of contact for "top-tier" customer accounts with high complexity, coordinating support on a broad range of daily operational matters.Resolves high impact operational issues (., issues related to global trade and compliance policies).Coordinates with other functions and organizations to resolve issues (., sales teams,...

    This is a hybrid roleLocation: Bucharest, RomaniaResponsabilitiesActs as a first point of contact for "top-tier" customer accounts with high complexity, coordinating support on a broad range of daily operational matters.Resolves high impact operational issues (., issues related to global trade and compliance policies).Coordinates with other functions and...