Secretară

3 weeks ago

ClujNapoca, Cluj, Romania Ferma cu Omenie Full time
În contextul dezvoltării continue, suntem în căutarea unei persoane organizate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre în calitate de secretară. Rolul presupune gestionarea activităților administrative și asigurarea unui flux eficient al informațiilor în interiorul companiei.
Responsabilități:

Administrarea diverselor activități de secretariat, inclusiv preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice, gestionarea corespondenței și a facturilor;
Participarea activă la organizarea și desfășurarea ședințelor interne, inclusiv pregătirea documentelor necesare și asigurarea suportului logistic;
Elaborarea rapoartelor, prezentărilor și analizelor solicitate de către conducerea companiei, asigurând o documentație precisă și bine structurată;
Gestionarea cu atenție a programelor și a calendarului de activități, facilitând planificarea eficientă a întâlnirilor și a altor evenimente importante;
Asigurarea unui mediu de lucru organizat și eficient, prin gestionarea spațiului de birou și a resurselor materiale necesare;
Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru a facilita fluxul corespunzător al informațiilor și pentru a sprijini echipa în îndeplinirea obiectivelor;
Menținerea confidențialității și securității informațiilor sensibile, respectând politica și procedurile interne ale companiei.

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar sau în domeniul administrative;
Abilități excelente de comunicare și relaționare;
Capacitatea de a prioritiza și gestiona activități multiple în vederea respectării termenelor limită;
Abilități organizatorice și atenție la detalii;
Experiență în procesul de screening al CV-urilor și programarea interviurilor;
Cunoștințe avansate de operare PC și utilizare a aplicațiilor Microsoft Office, în special Microsoft Excel;
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbările din mediul de lucru.

Oferim:

Pachet salarial competitiv, aliniat la experiența candidatului;
Tichete de masă în valoare de 30 RON/zi;
Traininguri periodice în cadrul companiei pentru dezvoltarea abilităților profesionale și adaptarea la cele mai bune practici din industrie;
Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Mediu de lucru plăcut și dinamic.
  • Secretară

    3 weeks ago

    Cluj-Napoca, Romania Ferma cu Omenie Full time

    În contextul dezvoltării continue, suntem în căutarea unei persoane organizate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre în calitate de secretară. Rolul presupune gestionarea activităților administrative și asigurarea unui flux eficient al informațiilor în interiorul companiei. Responsabilități: Administrarea diverselor...