Economist- finaciar

1 month ago

București, Romania REGENCY COMPANY SRL Full time

Economist-Financiar-Contabil
Suntem în căutarea unui Economist-Financiar-Contabil talentat și pasionat, care să se alăture echipei noastre din departamentul financiar-contabil. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și cu o bună înțelegere a economiei și finanțelor, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.
Responsabilități:

Efectuează înregistrarea cronologică și verifica documentele contabile aferente -registrul de banca, registrul de casa;
Verifică rapoartele zilnice si lunare ale caselor de marcat
Verifică și înregistrază deconturi de cheltuieli și dispoziții plată / încasare;
Intocmeste si tine evidența instrumentelor de plată utilizate de societate (ordine de plata online, CEC, BO)
Intocmește diverse situații, rapoarte, analize financiar-contabile cerute de conducere;
Indosariază și arhivează documentele, după înregistrare;

Cerințe:

 Experiență în domeniul financiar-contabil de minim 3 ani, studii medii sau superioare
 Cunoașterea temeinică a legislației fiscale.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic;
Salariu competitiv și bonuri de masa;

Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția la succesul financiar al companiei noastre și să te dezvolți într-un mediu stimulant, te invităm să aplici pentru poziția de Economist-Financiar-Contabil. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem

  • Economist Trezorerie

    3 weeks ago

    București, Romania Regina Maria Full time

    De ce Regina Maria? Pentru ca avem grija de oameni si credem in responsabilizarea lor prin oferirea tuturor instrumentelor necesare pentru atingerea succesului profesional. Suntem o echipa tanara si dinamica, ce se mareste o data cu extinderea companiei si care este gata sa te intampine cu mult entuziasm si sa iti ofere mediul perfect pentru dezvoltarea...