Arhitect proiectant

Found in: beBee S RO - 3 weeks ago

Kolozsvár, Romania CSC Full time

Job Description: Arhitect Proiectant
Compania noastră caută un Arhitect talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă ai o pasiune pentru designul arhitectural și experiență în proiectarea clădirilor, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
Responsabilități:

Elaborarea și dezvoltarea conceptelor de design arhitectural pentru diverse proiecte de construcții.
Colaborarea strânsă cu clienții, echipa de proiectare și alte părți implicate pentru a asigura respectarea cerințelor și termenelor stabilite.
Crearea de planuri, schițe și desene tehnice detaliate folosind programe de proiectare asistată de calculator.
Supervizarea implementării proiectelor pentru a asigura conformitatea cu planurile inițiale.
Rezolvarea problemelor tehnice și oferirea de soluții creative în timpul procesului de proiectare.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul arhitecturii.
Experiență anterioară în proiectarea clădirilor comerciale, rezidențiale sau industriale.
Cunoștințe solide de programe de proiectare asistată de calculator, cum ar fi Archicad, Allplan, AutoCAD, SketchUp, etc.
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în echipă.
Creativitate, atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită.

Dacă ești o persoană proactivă, cu o viziune inovatoare și dornică să-și pună amprenta în proiecte de construcții variate, te invităm să aplici pentru poziția de Arhitect în cadrul echipei noastre. Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și proiecte captivante care să-ți pună în valoare abilitățile.