Operator colorare vopsele

Found in: beBee S RO - 2 weeks ago

Pantelimon, Romania SC SIPEX COMPANY SA Full time

Compania noastră caută un Operator colorare vopsele pentru a se alătura echipei noastre de producție. Operatorul colorare vopsele va fi responsabil pentru pregătirea și aplicarea vopselelor pe piesele de producție.
Cerințe:

Experiență anterioară în aplicarea vopselelor într-un mediu de producție
Capacitatea de a citi și interpreta planurile de lucru și specificațiile tehnice
Abilitatea de a lucra într-un mediu aglomerat și de a respecta termenele limită
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii de muncă
Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor

Responsabilități:

Alimentare cu coloranti a masinilor de nuantat;
Efectuare necesar aprovizionare de baze si coloranti pentru realizare comenzilor primite;
Gestioneaza produsele intocmind toate documentele necesare intrarilor/iesirilor din depozit;
Primeste in gestiune, inregistreaza, pastreaza in conditii optime materiile prime;
Executarea comenzilor; verificarea fiecarei nuantari (dozarea sa fie corecta);
Anexarea documentelor de vanzare / transport pentru marfa nuantata si predarea catre depozit in vederea livrarii catre client;
Lucrari de mentenanta la masinile de nuantat si agitatoare.

Beneficii:

Salariu competitiv și beneficii atractive
Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în cadrul companiei
Mediu de lucru plăcut și colegi de muncă prietenoși
Posibilitatea de a lucra într-un mediu de producție modern și bine echipat

Dacă sunteți o persoană motivată, cu experiență în aplicarea vopselelor și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică și prietenoasă, vă rugăm să aplicați la poziția de Operator colorare vopsele. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem

  • Operator colorare vopsele

    Found in: beBee jobs RO - 7 days ago

    Comuna Pantelimon, Constanța, Romania SC SIPEX COMPANY SA Full time

    Operator colorare vopseleCompania noastră caută un Operator colorare vopsele pentru a se alătura echipei noastre de producție. Operatorul colorare vopsele va fi responsabil pentru pregătirea și aplicarea vopselelor pe piesele de producție.Cerințe:Experiență anterioară în aplicarea vopselelor într-un mediu de producțieCapacitatea de a citi și...