Economist - Contabil

3 weeks ago

PopeștiLeordeni, Romania EUROPACKING AMBALAJE SRL Full time

Suntem în căutarea unui economist - contabil talentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre de succes. Dacă ai o pasiune pentru cifre, analiză financiară și contabilitate, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

Întocmirea și verificarea situațiilor financiare lunare, trimestriale și anuale
Analiza costurilor și a profitabilității
Participarea la elaborarea bugetelor și a rapoartelor financiare
Monitorizarea conformității cu reglementările fiscale și contabile
Colaborarea cu auditorii externi și cu autoritățile fiscale

Cerințe:

Studii superioare în domeniul economic, preferabil specializare în contabilitate
Experiență anterioară în contabilitate sau finanțe
Cunoștințe solide de legislația fiscală și contabilă
Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor
Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termene limită stricte
Abilități bune de comunicare și lucru în echipă

Dacă ești o persoană organizată, orientată către rezultate și dornică să-ți aduci contribuția la dezvoltarea companiei noastre, te invităm să aplici pentru această poziție. Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunități de creștere profesională și un pachet salarial motivant.

  • Economist - Contabil

    2 weeks ago

    Popeşti-Leordeni, Ilfov, Romania EUROPACKING AMBALAJE SRL Full time

    Economist - ContabilSuntem în căutarea unui economist - contabil talentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre de succes. Dacă ai o pasiune pentru cifre, analiză financiară și contabilitate, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.Responsabilități:Întocmirea și verificarea situațiilor financiare lunare,...

  • Operator facturari

    3 days ago

    Operator facturariSuntem în căutarea unui economist - contabil talentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre de succes. Dacă ai o pasiune pentru cifre, analiză financiară și contabilitate, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.Responsabilități:Întocmirea și verificarea situațiilor financiare lunare,...