Inginer Productie

Found in: beBee S RO - 1 month ago

Caransebeș, Romania GUALA DISPENSING S.R.L. Full time

Descriere postului: Inginer Producție
Compania noastră caută un Inginer de Producție dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre .Dacă ești o persoană proactivă, cu abilități excelente de rezolvare a problemelor și o pasiune pentru îmbunătățirea proceselor de producție, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

Crearea instrucțiunilor de lucru
Verificarea și gestionarea listelor de materiale ( BOM )
Identificarea și implementarea de îmbunătățiri continue ale proceselor de producție
Colaborarea strânsă cu departamentele Producție , Calitate , Mentenanță și Logistică  în vederea standardizării și optimizării proceselor
Analizarea datelor și elaborarea rapoartelor pentru a identifica oportunități de optimizare a performanței.
Asugurarea respectarii politicii 5S.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul tehnic.
Experiență anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj.
Abilități excelente de comunicare .
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele rapid și eficient.

Beneficiile de a lucra ca Inginer de Producție în cadrul companiei noastre includ oportunități de dezvoltare profesională, un mediu de lucru dinamic , precum și posibilitatea de a contribui la creșterea și succesul fabricii noastre.
Dacă ești pasionat de procesele de producție și ești în căutarea unei noi provocări profesionale, te încurajăm să aplici pentru poziția de Inginer de Producție în cadrul echipei noastre