Inginer service

Found in: beBee S RO - 4 weeks ago

Hunedoara, Romania BIVARIA GRUP - Medical Company Full time

Descriere post: Inginer Service
Compania noastră caută un Inginer Service dedicat și pasionat de tehnologie pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de service. Dacă ești o persoană proactivă, cu abilități excelente de rezolvare a problemelor și o atitudine pozitivă, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
Responsabilități:

Asigurarea diagnosticării și remedierii eficiente a defecțiunilor echipamentelor tehnice;
Efectuarea mentenanței preventive conform programului stabilit;
Interacțiunea cu clienții pentru a oferi suport tehnic și soluții personalizate;
Documentarea corectă a intervențiilor și a soluțiilor găsite;
Colaborarea strânsă cu echipa tehnică pentru îmbunătățirea continuă a serviciilor oferite.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul tehnic;
Experiență anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj;
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă;
Flexibilitate și capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan.

Beneficiile de a lucra ca Inginer Service în cadrul companiei noastre includ un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și posibilitatea de a lucra cu tehnologii de ultimă generație.
Dacă ești o persoană entuziastă, dornică să învețe și să se dezvolte într-un mediu stimulant, te încurajăm să aplici pentru această poziție și să faci parte din echipa noastră dedicată