Arhitect junior

1 month ago

București, Romania CORAL SRL Full time

Studii superioare de specialitate in arhitectura / design de interior si experienta de lucru de pana in 3 ani in domeniu. ►Pasiune pentru desen, proiectare si atentie la detalii. ►Creativitate si initiativa. ►Punctualitate, seriozitate si responsabilitate pentru lucru bine facut. ►Abilitati de masurare si executare a releveelor ►Cunostinte despre materiale de constructie si finisaje ►Abilitati de lucru cu liste de cantitati, bugete si cost management. ►Viteza de lucru pe calculator si cunoastrea programelor de lucru - Archicad, AutoCad, SketchUp, Adobe Photoshop, Twinmotion/Lumion
Descrierea jobului
►Proiectare arhitectura nivel DTAC, PT, DDE, intocmire documentatie obtinere CU, autorizatie de constructie si avize. ►Proeictare de design interior. ►Modelare si randare 3d.

  • Arhitect Junior

    1 month ago

    București, Romania BIA – Human Capital Solutions Full time

    BIA Human Capital Solutions este in cautarea mai multor persoane pentru pozitia de ARHITECT JUNIOR - pozitie deschisa in cadrul unei companii de proiectare, arhitectura si design din zona Victoriei. Responsabilitati: Elaborarea proiectelor, ca parte a unei echipe tehnice, sub indrumarea unui project manager, pentru toate fazele de...

  • București, Romania CRISTIAN PATRASCU STUDIO Full time

    Ne marim echipa!   Cautam Arhitect/Designer de Interior, Junior-level cu minim 6 luni experienta pentru a dezvolta impreuna proiecte de Design rezidential.   Ce oferim? Program flexibil, fara overtime. Birou in zona Cotroceni; Libertate de exprimare si autonomie in proiecte; Oportunitatea de a evolua; Sansa de a face parte dintr-un birou tanar si...