Contabil

Found in: beBee S RO - 1 month ago

Bârlad, Romania VANBET Full time

Angajare Economist/ Contabil
Suntem în căutarea unui economist/ contabil talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în domeniul financiar și contabil și sunteți în căutarea unei oportunități de a vă dezvolta cariera, aceasta este șansa dumneavoastră.
Responsabilități:

Gestionarea și înregistrarea corectă a tranzacțiilor financiare ale companiei
Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare și contabile
Colaborarea cu auditorii externi și furnizorii de servicii financiare
Asigurarea conformității cu reglementările fiscale și contabile
Identificarea și implementarea de soluții pentru îmbunătățirea eficienței financiare

Cerințe:

Diplomă de licență în domeniul economic sau contabil
Experiență relevantă în domeniul financiar și contabil
Cunoștințe solide de contabilitate și legislație fiscală
Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor
Capacitatea de a lucra cu termene limită strânse și de a gestiona mai multe sarcini simultan
Atenție la detalii și precizie în efectuarea calculelor financiare
Abilități avansate de utilizare a programelor de contabilitate și a instrumentelor Microsoft Office
Excelente abilități de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesional și dinamic
Posibilitatea de a vă dezvolta cariera într-o companie de succes
Salariu competitiv
Oportunități de învățare și dezvoltare continuă
Mediu de lucru prietenos și sprijinitor

Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente de gestionare a finanțelor și doriți să faceți parte dintr-o echipă de profesioniști, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră. Vă vom contacta pentru a discuta mai multe detalii despre această oportunitate de angajare.

  • Economist

    Found in: beBee S RO - 4 weeks ago

    Angajare Economist/ Contabil Suntem în căutarea unui economist/ contabil talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în domeniul financiar și contabil și sunteți în căutarea unei oportunități de a vă dezvolta cariera, aceasta este șansa dumneavoastră. Responsabilități: Gestionarea și...