Vanzatoare

1 month ago

București, Romania Panduri Business Center Full time

Oferim oportunitate de carieră: Vânzătoare în magazin de lenjerie pentru femei

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de modă și de a lucra cu clienții pentru a se alătura echipei noastre din magazinul nostru de lenjerie pentru femei. Dacă iubești să lucrezi într-un mediu dinamic, te descurci în a consilia clienții și ești interesată de tendințele în modă, atunci te căutăm pe tine

 Responsabilități:

•Consilierea clienților în alegerea produselor de lenjerie potrivite pentru nevoile lor
•Asigurarea unei experiențe plăcute și personalizate pentru fiecare client
•Obținerea și depășirea targetului de vânzări lunar
•Identificarea și atragerea de clienți noi, atât online, cât și offline
•Asigurarea unui serviciu de înaltă calitate pentru clienții VIP
•Implementarea unui mod de lucru hibrid, combinând interacțiunea cu clienții în magazin cu gestionarea comenzilor online și a relațiilor cu clienții online

Cerințe:

•Experiență anterioară în vânzări sau în industria modei constituie un avantaj
•Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
•Atitudine pozitivă și orientată către rezultate
•Capacitatea de a lucra în echipă și de a te adapta la cerințele fluctuante ale mediului de vânzare cu amănuntul
•Cunoasterea limbii engleze

Oferta noastră:

•Salariu competitiv și beneficii atractive
•Program de lucru de luni pana vineri
•Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos
•Posibilități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Dacă ești o persoană entuziastă, motivată și pasionată de modă, trimite-ne CV-ul.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din experiența noastră de shopping unică pentru clienții noștri

  • București, Romania Entro Management Full time

    Angajam vanzatoare  minimarket non stop , - experienta constituie avantaj, insa acceptam si persoane fara experienta - Preferam persoane cu varsta cuprinsa intreani, insa acceptam si persoane pensionate - Locatia este intr-un cartier linistit din Bucuresti, sector 1 - Salariul se discuta la interviu

  • Angajare

    1 week ago

    București, Romania SC KOVACS ALOM SRL Full time

    Angajam vânzător, vanzatoare pentru târguri și expoziții. Salariul este 150 zi plus bonusuri. Tel:

  • București, Romania SC PRO LUXID SRL Full time

    Angajam fata pentru servire la autoservire/impinge tava in zona sectorului 5. Salariu + tips. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la nr. de tel. din anunt.