Stivuitorist

Found in: beBee S RO - 2 weeks ago

Crevedia, Romania Vitall srl Full time

SC Vitall este in cautarea unui Stivuitorist pentru abatorul de  pasari  din  Crevedia
Oferim pachet salarial atractiv

Cerinte:
- atestat de stivuitorist avizat ISCIR ( doar pentru stivuitorist)
- indemanare si seriozitate

Responsabilitati:
         Incarca si descarca marfa din depozit ;

Asigura  integritatea si securitatea marfurilor preluate de la cantarul din productie
Pregateste comenzile de marfa ce urmeaza a fi livrate in aceeasi zi sau a doua zi;
Responsabil cu ambalarea produselor din tunelurile de congelare;
Strange lazile si carucioarele de marfa si le preda departamentului de igienizare si productie;
Mentine curatenia si ordinea in depozit si in fata rampelor de livrare;
Respecta programul de lucru stabilit prin contractul de munca;
Satisface in timp util comenzile pentru incarcarea - descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de clienti

Punctul de lucru este in Crevedia, judetul Dambovita

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu motivant
- Tichete de masa
- Asigurare medicala de sanatate
- Masa de pranz  asigurata

  • Stivuitorist

    Found in: beBee jobs RO - 1 week ago

    Comuna Crevedia, Dâmboviţa, Romania Vitall srl Full time

    SC Vitall este in cautarea unui Stivuitorist pentru abatorul de pasari din CrevediaOferim pachet salarial atractivCerinte:- atestat de stivuitorist avizat ISCIR ( doar pentru stivuitorist)- indemanare si seriozitate Responsabilitati: Incarca si descarca marfa din depozit ;Asigura integritatea si securitatea marfurilor preluate de la cantarul din...