Asistent Manager

Found in: beBee S RO - 3 weeks ago

Voluntari, Romania EURO UNELTE TRADING SRL Full time

Magazin online de bricolaj, scule, unelte si echipamente pentru casa si gradina angajeaza asistent management.

Cerinte :

Studii superioare

Competente de operare calculator
Persoana meticuloasa, atenta la detalii si foarte bine organizata
Capacitate de a rezolva independent problemele primite spre rezolvare
Atitudine proactiva in identificarea aspectelor de imbunatatit in fluxurile operationale ale firmei.
Rabdare si orientare spre o buna comunicare interpersonala in raport cu managementul si clientela
Experienta nu este necesara, dar in cazul in care exista este remunerata corespunzator
Cazier curat

Descrierea jobului :

Suport pentru managamentul companiei
Activitati de natura administrativa
Project management
Customer care

Ce oferim?

Salariu fix (3000 Lei Net )
Bonusare de performanta lunar in functie de realizari ( pana la 5000Lei Net )
Ore suplimentare platite

Ne gasesti pe Soseaua de Centura Bucuresti ( zona Stefanestii de Jos ).

  • Asistent Manager

    Found in: beBee jobs RO - 3 weeks ago

    Voluntari City, Ilfov, Romania EURO UNELTE TRADING SRL Full time

    Magazin online de bricolaj, scule, unelte si echipamente pentru casa si gradina angajeaza asistent management. Cerinte :Studii superioareCompetente de operare calculatorPersoana meticuloasa, atenta la detalii si foarte bine organizataCapacitate de a rezolva independent problemele primite spre rezolvareAtitudine proactiva in identificarea aspectelor de...