Asistent manager

Found in: beBee S RO - 3 weeks ago

Kolozsvár, Romania SEMI GROUP Full time

Assistant manager
Our company is looking for a dedicated and proactive Assistant Manager to join our dynamic team. If you are organized, results-oriented and keen to develop your leadership skills, this position could be right for you.
Responsibilities:Registration and tracking of invoices in the Navision corporate systemPayment preparationTracking of released ordersAssisting the manager in planning and coordinating daily activitiesSupervising the team and ensuring compliance with quality standardsClose collaboration with different departments to achieve company goalsEffective time and resource management
Requirements:Graduate of the faculty of economic sciences and business management or similarKnowledge of the Spanish languagePrevious experience in a similar position is an advantageExcellent communication and negotiation skillsAbility to work under pressure and solve problems effectivelyCustomer orientation and attention to detailFlexibility and adaptability to changeBenefits:The opportunity to work in a dynamic and stimulating environmentThe opportunity to develop your leadership and management skillsTrainings and personal development programsMotivating salary package and additional benefitsA professional and friendly teamIf you are a motivated person with a positive attitude and willing to take on responsibilities, we encourage you to apply for the position of Assistant Manager within our company. We look forward to having you join our team

Asistent Manager
Compania noastră caută un Asistent Manager dedicat și proactiv pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană organizată, orientată către rezultate și dornică să-și dezvolte abilitățile de leadership, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
Responsabilități:Inregistrarea si urmariea facturilor in sistemul corporativ NavisionPregatirea platilor Urmarirea comenzilor lansate Asistarea managerului în planificarea și coordonarea activităților zilniceSupervizarea echipei și asigurarea respectării standardelor de calitateColaborarea strânsă cu diferite departamente pentru atingerea obiectivelor companieiGestionarea eficientă a timpului și a resurselor
Cerințe:Absolvent al facultatii de stiinte economice si gestiunea afacerilor sau similarCunoasterea limbii spaniole Experiență anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantajAbilități excelente de comunicare și negociereCapacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele eficientOrientare către client și atenție la detaliiFlexibilitate și adaptabilitate la schimbareBeneficii:Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulantPosibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile de leadership și de managementTraininguri și programe de dezvoltare personalăPachet salarial motivant și beneficii suplimentareO echipă profesionistă și prietenoasăDacă ești o persoană motivată, cu o atitudine pozitivă și dornică să-și asume responsabilități, te încurajăm să aplici pentru poziția de Asistent Manager în cadrul companiei noastre. Așteptăm cu interes să faci parte din echipa noastră