Lucrator comercial

4 weeks ago

ClujNapoca, Romania ELBI ELECTRIC&LIGHTING S.R.L. Full time

Responsabilitati

Aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
Consilierea clientilor din magazin, asigura supportul in activitatea de vanzare
Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
Cunoasterea in detalii a produselor din stoc;
Efectuarea comenzilor;
Intretinerea sortimentatiei;
supravegherea caselor de marcat;
Receptie cantitativa si calitativa a marfurilor;
Operarea in sistemul informatic a marfurilor receptionate;
inchiderea de zi/luna/an;
Mentinerea relatiilor cu departamentul achizitii si furnizori;
Asigura  organizarea marfii in depozit si transport/ logistica catre client.

Cerinte

Experienta in comertul cu produse non alimentare constituie avantaj;
Cunoasterea dispozitiilor legale referitoare la activitatea de gestiune
Calitati de organizare a locului de munca; disciplina, punctualitate, consticiozitate;
Persoana orientate catre rezultate care respecta termenele limita si politicile companiei;
Responsabila, serioasa cu spirit de echipa dezvoltat;
Memorie si spirit de observatie;
Abilitatati de comunicare;
Abilitati de lucru sistem informatic;

  • Lucrator comercial

    3 weeks ago

    Cluj-Napoca, Cluj, Romania Mobile Case Full time

    Angajam lucrator comercial pentru un magazin de accesorii de telefon situat in zona centrala. Experienta in vanzari constituie un avantaj dar nu este o conditie. Program Luni-Vineri :10-18. Pachet Salarial minim 3000 lei(2500 lei parte fixa+comision din vanzari).

    3 weeks ago

    Cluj-Napoca, Romania Mobile Case Full time

    1 week ago

    Cluj-Napoca, Cluj, Romania SELGROS CASH & CARRY S.R.L. Full time

    Descrierea postuluiCa angajat în vânzare ai responsabilitatea ca suprafaţa de vânzare din raionul să facă o impresie bună şi atractivă asupra clienţilor noştri. Pentru aceasta este nevoie în primul rând de o aranjare atentă a produselor, având în vedere profilul magazinului. Electrostivuitoarele şi alte mijloace de transport uşurează...

    1 week ago

    Cluj-Napoca, Romania SELGROS CASH & CARRY S.R.L. Full time

    Descrierea postului Ca angajat în vânzare ai responsabilitatea ca suprafaţa de vânzare din raionul să facă o impresie bună şi atractivă asupra clienţilor noştri. Pentru aceasta este nevoie în primul rând de o aranjare atentă a produselor, având în vedere profilul magazinului. Electrostivuitoarele şi alte mijloace de transport uşurează...

    3 weeks ago

    Cluj-Napoca, Cluj, Romania ELBI ELECTRIC&LIGHTING S.R.L. Full time

    ResponsabilitatiAprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;Consilierea clientilor din magazin, asigura supportul in activitatea de vanzareIntretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;Cunoasterea in detalii a produselor din stoc;Efectuarea comenzilor;Intretinerea sortimentatiei;supravegherea caselor de marcat;Receptie...