Arhitect junior

Found in: beBee S RO - 3 weeks ago

ClujNapoca, Romania URBIS CONCEPT SRL Full time

Job Description: Arhitect Junior
Suntem în căutarea unui Arhitect Junior pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă ești un profesionist ambitios, creativ și dornic să-ți dezvolți abilitățile într-un mediu dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

Colaborarea cu arhitecții seniori pentru a dezvolta concepte de proiecte;
Participarea la întâlniri cu clienții pentru a înțelege nevoile și cerințele acestora;
Realizarea de desene tehnice și modele 3D folosind programe specializate;
Asigurarea conformității proiectelor cu reglementările și standardele în vigoare;
Participarea la ședințe de lucru interdepartamentale pentru coordonarea proiectelor.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul arhitecturii sau o disciplină similară;
Cunoștințe solide de programe precum AutoCAD, SketchUp, Adobe Creative Suite etc.;
Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă;
Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită;
Experiența anterioară în domeniul construcțiilor reprezintă un avantaj.

Beneficiile acestei poziții includ oportunitatea de a lucra alături de profesioniști experimentați, posibilitatea de a-ți dezvolta cariera într-un mediu stimulant și provocator, precum și accesul la proiecte variate și interesante care îți vor permite să-ți pui în valoare creativitatea și abilitățile.
Dacă ești pregătit să-ți începi cariera în domeniul arhitecturii și să faci parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, aplică acum pentru poziția de Arhitect Junior și hai să construim împreună viitorul

  • Arhitect junior

    Found in: beBee jobs RO - 3 weeks ago

    Cluj-Napoca, Cluj, Romania URBIS CONCEPT SRL Full time

    Job Description: Arhitect JuniorSuntem în căutarea unui Arhitect Junior pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă ești un profesionist ambitios, creativ și dornic să-ți dezvolți abilitățile într-un mediu dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru...