Proiectant imagini fotorealistice

1 month ago

București, Romania GLOBAL VISION PARTNERS SRL Full time

Clientul nostru este o companie leader in segmentul premium si luxury al domeniuluicreatiei si designului pentru proiecte de constructii, avand 14 ani de experienta pe piata din Romania, concretizata prin numeroase proiecte de refeinta si premii obtinute atat la nivel national cat si international.

Compania fiind in plin proces de expansiune se afla in pozitia fericita de a angaja un Proiectant imagini fotorealistice.

Deoarece este asistata in acest proces de o companie de consultanta si isi doreste crearea unui mediu organizational solid, performant si provocator pentru angajatii si clientii sai, va asigura urmtoarele:

1. Program avansat de integrare organizationala asistata.
2. Program de mentoring.
3. Plan de salarizare, compensatii si beneficii.

Cerinţele de baza ale postului:

Studii superioare de specialitate (design, design interior, arhitectura, design de mobilier).

Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara.

Competente in 3ds MAX, Corona, V-Ray, la nivel mediu-ridicat.

Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

Profilul candidatului ideal:

Puternica orientare spre actiune si rezultate concrete.

Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua.

Capacitatea de abordare sistemica si organizata a activitatilor.

Autonomie persoanala, in sensul de a a-si duce obiectivele la bun sfarsit.

Dorinta de a performa intr-un mediu provocator si dinamic.

Descrierea responsabilitatilor cheie

Analiza cerintelor proiectului de design interior si a nevoilor clientului pentru a identifica directia corecta de implementare.

Realizarea modelarii 3D conform proiectului, asigurand fidelitatea si precizia detaliilor in procesul de design.

Executia procesului de randare si definirea detaliilor ambientale pentru a crea imagini realiste si atragatoare in conformitate cu specificatiile proiectului.

Aplicarea de efecte si ajustari post-productie pentru a imbunatati calitatea si estetica finala a imaginilor, evidentiind caracteristicile proiectului de design interior.

Comunicarea si colaborarea stransa cu ceilalti membri ai echipei de proiect, inclusiv designeri de interior si arhitecti, pentru a asigura coerenta si alinierea viziunii.

Dezvoltarea personala si profesionala continua prin participarea la programe de formare, asigurandu-se ca abilitatile si cunostintele sunt in pas cu ultimele tendinte si tehnologii din domeniu.

Sistem de salarizare, compensatii si beneficii

Sistem de salarizare.

Salariu fix + sistem de bonusare adaptat performantelor.

Sistem de compensatii adapatat eforturilor.