Agent Livrari

Found in: beBee S RO - 2 weeks ago

Otopeni, Romania ZOOM ESTATE SRL Full time

Agent Livrari - Rent a car
Compania noastra ProvideCarsRent cauta un Agent Livrari dedicat si dinamic pentru a se alatura echipei noastre entuziaste. Daca esti o persoana organizata, responsabila si iti place sa interactionezi cu clientii, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
Responsabilitati:

Preluarea si predarea masinilor catre clienti in conditii optime
Asigurarea curateniei si bunei functionari a vehiculelor
Completarea documentelor necesare inchirierii masinilor
Asigurarea unei comunicari eficiente cu echipa interna pentru a asigura o experienta placuta clientilor
vei completa cu atenție documentele necesare in vederea inchirierii;
vei oferi suport telefonic clientilor pe perioada inchirierii;
vei intretine autoturismele companiei: mentine relatia si contracteaza serviciile spalatoriei auto cu care colaboram si cu service-ul auto partener, verifica integritatea autoturismului atat la predare cat si la primire;
vei verifica starea autoturismului la returnare (identifica eventualele avarii);
vei înregistra avariile și vei încasa suma aferentă de la clienți;
vei respecta orarul cu punctualitate.

Cerinte:

Abilitati excelente de comunicare si relationare
Atentie la detalii si orientare catre client
Capacitate de munca in echipa
Sa fii o persoana organizata, punctuala si dinamica.
Disponibil sa lucrezi in ture;
Esti flexibil
Sa ai o capacitate buna de comunicare si rezolvare a diverselor situatii aparute;
Sa ai o atitudine optimista, prietenoasa si orientata catre client;
Sa cunosti limba engleza la nivel mediu (conversational);
Sa ai permis de conducere – categoria B de minim 1 an;

Beneficiile de a lucra ca Agent Livrari la ProvideCarsRent includ un mediu de lucru dinamic, posibilitatea de a interactiona cu o varietate de clienti si de a lucra intr-o echipa tanara si motivata. Oferim de asemenea  suport pentru a te ajuta sa te dezvolti profesional in cadrul companiei noastre.
Daca esti interesat de aceasta pozitie si crezi ca ai abilitatile potrivite, te invitam sa aplici pentru a face parte din echipa noastra

  • Agent Livrari

    Found in: beBee jobs RO - 2 weeks ago

    Agent Livrari - Rent a carCompania noastra ProvideCarsRent cauta un Agent Livrari dedicat si dinamic pentru a se alatura echipei noastre entuziaste. Daca esti o persoana organizata, responsabila si iti place sa interactionezi cu clientii, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.Responsabilitati:Preluarea si predarea masinilor catre clienti in...

  • AGENT LIVRARI Servicii Rent a car

    Otopeni, Romania WLC EXPERT SERVICES SRL Full time

    Candidatul Ideal Îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, bazat pe disciplină și planificarea activităților, astfel încât să eviți sau să elimini situațiile neplăcute?WLC închirieri auto recrutează - Agent de Livrări - OTOPENI ( se lucreaza in ture!)Pentru a-ți duce la îndeplinire activitățile zilnice, e important: să respecți...

    Found in: beBee jobs RO - 7 days ago

    Candidatul IdealÎți place să lucrezi într-un mediu dinamic, bazat pe disciplină și planificarea activităților, astfel încât să eviți sau să elimini situațiile neplăcute?WLC închirieri auto recrutează - Agent de Livrări - OTOPENI ( se lucreaza in ture)Pentru a-ți duce la îndeplinire activitățile zilnice, e important:să respecți...