Lucrator gestionar

1 month ago

Comuna Ceptura, Romania METIGLA SRL Full time

Metigla, o companie internațională de familie, este prezentă în România încă din anul 2000. Pasiunea și experiența noastră, combinate cu dezvoltarea continuă și munca în echipă, fac din Metigla un partener pe termen lung în acoperirea bunăstării oamenilor și a afacerilor cu soluții de acoperire inteligente, durabile și inovatoare.

Pentru a ne consolida echipa, suntem în căutarea unui

Lucrător gestionar

Profilul candidatului:

Absolvent de studii medii;
Experiența profesională în activități logistice este un avantaj;
Abilitatea de a învăța rapid și de a se adapta la noi procese și aplicații specifice (WMS);
Îndemanare și pricepere în manevrarea instrumentelor de lucru;
Atenție la detalii și bune abilități de comunicare;
Autorizația de stivuitorist este un plus.

Responsabilități:

Colaborează cu echipa logistică și cu alte departamente pentru a asigura fluxul corespunzător al operațiunilor și pentru a îndeplini cerințele calitative, cantitative și de livrare în timp util;
Utilizează echipamentele și instrumentele de manipulare a mărfurilor într-un mod sigur și eficient, respectând regulile de sănătate și siguranță ocupațională;
Întreține și curăță echipamentele și spațiile de lucru;
Contribuie activ la indeplinirea obiectivelor de performanță ale departamentului.

Ce iți oferim:

Coaching individual combinat cu programe de formare continuă orientate spre atingerea potențialului maxim;
Pachet salarial adaptat și motivant;
Un mediu de lucru plăcut și dinamic în care ideile și inițiativele sunt foarte apreciate.

  • lucrator depozit

    5 days ago

    Comuna Chiajna, Ilfov, Romania PROMA MACHINERY Full time

    Cerinte- Scoala profesionala de mecanic, electromecanic, electrician prezinta avantaj;- Autorizatie ISCIR pentru conducerea stivuitorului prezinta un avantaj;- Permis de conducere categoria B;- Experienta de lucru pe stivuitor prezinta un avantaj;- Abilitatea de a gestiona documente si evidente fizice si scriptice;- Persoana constiincioasa si organizata;-...

  • Comuna Baloteşti, Ilfov, Romania PROFIART SRL Full time

    ProfiArt este o companie românească, cu un istoric de peste 20 de ani pe piața materialelor de artă și hobby. Cu un portofoliu de mărci exclusive și oferind calitate de top, ProfiArt operează un lanț de magazine fizice în București, distribuție și un magazin online cu livrare națională.POST:Consilier vanzari DN1 VALUE CENTRECERINTE:- Abilitati...